Autosalón v Nitre je v plnom prúde. Pozri, čo na teba čaká. Fotografie

10. októbra 2015
Nitriansky autosalon.jpg
Nitriansky autosalón 2015 Marek Štrba

Autosalón v Nitre je v plnom prúde. Program, súťaže, pekné hostesky ale hlavne nadupané mašiny. Je čo obdivovať!

Výstavisko Agrokomplex Nitra pripravilo exkluzívnu prehliadku automobilových noviniek spojenú s atraktívnou show. Počet vystavovateľov stúpol oproti minulému roku zo 180 na 210. Celkovo sa v Nitre predstaví 22 značiek, ktoré dokopy prinesú až 37 noviniek.

Na prehliadke automobilového priemyslu sa predstavujú osobné, úžitkové, nákladné automobily, dopravná a servisná technika. Vystavovatelia odprezentujú svoje jedinečné novinky a popri tom prebieha počas štyroch dní pre širokú verejnosť aj atraktívny program.

Organizátori lákajú ľudí aj na súťaže, v ktorej je hlavnou cenou – nová Mazda 2. Každý, kto si zakúpi vstupenku, vyplní údaje a vloží do osudia, sa zúčastní súťaže. Hlavnú výhru si môžete prehliadnuť už hneď pri vchode na autosalón.

Autosalón trvá do nedele 11. októbra. Tesne pred jeho ukončením sa žrebujú aj výhercovia.

Na svoje si príde naozaj každý. Power tuning show je absolútnou novinkou tento rok. Ide o premierové podujatie v rámci Slovenska, ktoré uzatvorí sezónu nadšencov jedinečných áut. Vystavené tuningové autá budú môcť návštevníci obdivovať až do posledného dňa autosalónu.

Pre ženy je pripravené poradenstvo s názvom – Auto a žena. Pripravené je líčenie, ale aj súťaž v slalome na parkovisku. Nasledujú prednášky na užitočné témy z praxe.

Ešte stále váhate?

Pozri si fotogalériu priamo z miesta Nitrianskeho autosalónu :

Fotoalbum k článku:

10. októbra 2015

Odporúčané články

Čo si o tom myslíte?