Ľad na ceste? Žiadna sranda ani v meste!

6. decembra 2016
Bez nazvu 3.jpg
www.youtube.com

Že zima nie je obľúbeným ročným obdobím všetci dobre vieme, a tak sa na ňu celkom dobre pripravujeme. To platí aj o našom vozidle, ktoré obujeme do zimných pneumatík a myslíme si, že máme vyhraté. Niekedy nestačí ani to a vy sa proste veziete podobne ako naši vodiči v priloženom videu.

Celá udalosť sa odohrala v Montrealu. Video natáča dvoch ľudí, a to z budovy niekde v horných poschodiach a ďalší potom na ulici. Chlapík v budove tiež zachytáva prvú zrážku autobusu do chuchvalca automobilov, ktorý má pred sebou. V tomto okamihu neviete, o čo vlastne ide, ale akonáhle vidíte ďalšie a ďalšie vozidlá, ako do seba nekontrolovane narážajú, tak je vám jasné, že tu zohral svoju úlohu ľad. Najhoršie dopadlo policajné auto, do ktorého narazil posýpač.

Dalo by sa povedať, že posýpač sa obetoval za zjazdnejšiu ulicu. Čo ale nakoniec pomohlo už záznam ani jeho autor neudáva. My vám môžeme len popriať, aby ste takú pohromu nikde nestretli, pretože nie je nič horšie než kĺzať z kopca a nemôcť nič urobiť.

 

Pozri si video:

6. decembra 2016

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Čo si o tom myslíte?