Londýnsky policajt prerezal vodičovi čelné sklo

30. septembra 2016
Londynsky policajt prerezal vodicovi celne sklo.png

Pokiaľ ste v Londýne a policajt vás vyzve, aby ste vystúpili z vozidla, mali by ste to urobiť. V opačnom prípade vám totiž hrozí, že von budete vytiahnutý pomocou noža.

Dôstojník londýnskej polície sa vodiča, ktorý všetko natáča, snaží dostať z vozidla. Chytí sa za pootvorené okno vodičových dverí a snaží sa ho otvoriť. Dvere auta sú ale zatvorené, policajt mužovi teda povie, že vozidlo nesmie šoférovať, pričom obuškom mláti do okna dverí. Neskôr naňho nahlas kričí aby z auta vypadol a znova obuškom mláti do okien. Vodič odpovedá, že má aj licenciu aj poistku.

Dôstojník po neúspešnom niekoľkonásobnom pokuse o rozbitie bočného okna vodičových dverí zaútočí na čelné sklo, ktoré jeho náporu neodolá a po obušku sa vytvorí menšia diera. Potom policajt berie do ruky nôž a malý otvor začína zväčšovať, aby muža dostal von.

V tom okamihu to vodič osobného auta vzdáva a dverami pre spolujazdca opúšťa vozidlo, kde je okamžite spacifikovaný druhým policajtom. Dôstojník svoj zásah komentoval tak, že musel overiť, kto sa vo vozidle nachádza, a to nemohol urobiť pokiaľ vodič v aute sedel.

Pozri si video:

https://www.youtube.com/watch?v=hK8_Y2pSSiM

30. septembra 2016

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Čo si o tom myslíte?