Najlepšie Simply Clever vychytávky novej Škody Kodiaq

13. septembra 2016
Skoda kodiaq clever.png
www.youtube.com

V Berlíne sa 1. semtebra konalo odhalenie nového modelu Kodiaq značky Škoda. Ide o prvé veľké kompaktné SUV tejto značky a o svoje miesto na trhu sa bude musieť pobiť s konkurentmi ako sú napríklad Nissan Qashqai, Hyundai Tuscon, Kia Sorento ale i Hyundai Santa Fe.

Dizajnéri si na tomto aute dali naozaj záležať po každej stránke, čo môžeme vidieť už pri prvom pohľade na auto, ale taktiež i v interiéri. Dizajn však nie je všetko, na čo česká automobilka vsadila. To čím sa odlišuje tento model od svojich konkurentov sú tzv. Simply Clever riešenia.

Nejde o žiadne ohromujúce technologické novinky, ale o detaily, ktoré dokážu zjednodušiť každodenné užívanie auta. Určite ich ocení každý majiteľ tohto modelu a my vám predstavujeme pár najzaujímavejších vychytávok, ktoré môžeme v novom SUV nájsť.

Dáždnik uložený priamo v dverách

V predných dverách, teda na strane šoféra a spolujazdca, je uložený dáždnik. Je to veľmi praktické riešenie a máte ho ihneď po ruke, keď vystupujete z auta a vonku prší.

Odkladacie mince na rôzne drobnosti

V aute by nemal chýbať priestor na rôzne drobnosti ako sú napríklad mince. V modeli Kodiaq je tento priestor na strane šoféra i spolujazdca.

Držiak na parkovací lístok

Držiak na parkovací lístok sa nachádza hneď za čelným sklom a tak pomocou plastovej spony si môžete jednoducho založiť parkovací lístok.

Okrem spomenutých riešení máme v modeli Kodiaq možnosť vidieť aj držiak na pero, úložný priestor na okuliare, USB pripojenie vpredu aj vzadu a mnoho ďalších Simply Clever riešení, ktoré nové SUV ponúka.

Pozri si video: 

13. septembra 2016

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Čo si o tom myslíte?