Novinka: Peugeot Partner Tepee Electric s dojazdom 170 kilometrov

21. februára 2017
Asd 9.jpg
www.facebook.com

Peugeot Partner Tepee Electric bude predstavený v Ženeve a krátko na to vstúpi do predaja. Ponúkne obrovský priestor, na ktorý ste zvyknutí, ale relatívne malý dojazd, ktorý môže byť pre mnohých ľudí nevýhodný. Predovšetkým podnikatelia, ktorí auto využívajú pre firemné aj osobné potreby, oň pravdepodobne záujem mať nebudú.

Asd 10.jpg

Obecne sú tieto vozy veľmi obľúbené, podobne ako celá kategória malých MPV. Hlavne teda pre podnikateľov, ale aj rodiny, ktoré využijú praktickosť auta.  Toto vozidlo totiž ponúkne priestor pre 1350 litrov batožiny s plne obsadeným vozidlom. To je tiež vec, ktorú automobilka veľmi zdôrazňuje. Naviac pokiaľ vyjmete zadné sedadlá, tak priestor zväčšíte na tri metre kubické, a to už odveziete celkom dosť vecí.

Asd 11.jpg

 

V základe vozidlo dostane tempomat, asistenta rozjazdu do kopca, manuálnu klimatizáciu, dvoje posuvné dvere a výškovo staviteľné sedadlo vodiča. Príplatková výbava, mimo iné, ponúkne napríklad cúvaciu kameru.

Asd 12.jpg

Pohon zaisťujú lithium-iontové batérie s kapacitou 22,5 kWh, na ktoré Peugeot poskytuje záruku osem rokov alebo do sto tisíc kilometrov nájazdu. Na elektrické hnacie ústrojenstvo je potom záruka päť rokov alebo do päťdesiat tisíc kilometrov. Motor má výkon 49 kW (67 koní) a maximálny točivý moment 200Nm.

21. februára 2017

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Čo si o tom myslíte?