Prvý štvormiestny kabriolet od Maserati! Čo okrem elegancie ešte ponúka?

27. augusta 2015
photocopier
www.maserati.com

Maserati je známy taliansky výrobca športových áut, ktorý patrí koncernu Fiat, presnejšie jeho súčasti Alfa Romeo. Vyrobil kabriolet, ktorý je výnimočne štvormiestny!

Ide o Maserati GranCabrio, jediný kabriolet z dielne Maserati, ktorý je štvormiestny. V predaji je už od roku 2010 a cena sa pohybuje okolo 100 000 libier. Nádherný kabriolet nemá žiadnu konkurenciu, pretože v súčasnosti nikto neponúka nič podobné! Zákazníci si môžu priplatiť za sadu kufrov, ktoré presne zapadnú do batožinového priestoru, ktorý má objem 175 litrov.

www.maserati.com

GranCabrio ponúka dostatočne veľký priestor pre pasažierov vzadu, pretože má rekordný rázvor 2 940 mm. Otvorenú kabínu pri nepriaznivom počasí zakryje trojvrstvová látková strecha iba za 28 sekúnd! Hmotnosť celého kabrioletu je bezmála dve tony. Interiér je veľmi elegantný, takže zážitok z jazdy ti určite spríjemní ešte viac.

Pod kapotou sa ukrýva 4,7 litrový osemvalcový motor, ktorý s výkonom 440 koní dosahuje rýchlosť až 283 km/h. Z 0 na 100 dokáže zrýchliť za 5,4 sekundy. Kombinovaná spotreba je približne 14,5 litra/100 km.

27. augusta 2015

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Čo si o tom myslíte?