The Grand Tour sa stal najkradnutejším programom všetkých čias!

25. decembra 2016
www.youtube.com
Bez nazvu 6.png

Videli ste už prvé diely nového programu The Grand Tour?

Program The Grand Tour vznikol potom, ako trojica Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May opustili Top Gear a rozhodli sa pracovať pre Amazon. Pokiaľ je táto trojica pokope, tak program bude mať vždy sledovanosť, čoho si boli vedomí aj v Amazone a vyčlenili im až 190 miliónov eur na to, aby si opäť získali svojich fanúšikov.

A to sa im rozhodne podarilo, keď už po prvých epizódach The Grand Tour láme všetky možné rekordy. Jeden je tu však obzvlášť zaujímavý. Narozdiel od Top Gearu, The Grand Tour nie je vysielaný v televízii, ale online cez internet na streamovacej službe Amazon Prime. Prvých 30 dní máte zadarmo, no potom platíte 99 dolárov ročne. Jednoduchšie je si to však stiahnuť takmer hneď po odvysielaní, čo sa potrvdilo a The Grand Tour sa okamžite stal ilegálne najsťahovanejším programom všetkých čias. Prvú epizódu si stiahlo až 9,7 milióna ľudí a zaujímavosťou na tom je to, že najviac ľudí sťahuje tento program práve vo Veľkej Británii.

Tomuto rekordu sa však nemôžeme diviť, keďže ide o skutočne prepracovaný projekt a prvé časti nám ukázali, že o tomto programe ešte určite budeme počuť!

25. decembra 2016

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Čo si o tom myslíte?