V Čadci naháňali policajti vodiča Felície, ktorý ešte nemal 18 rokov. Skončilo to nehodou v potoku

13. februára 2016
Nehoda.jpg
Vodič Felície, ktorý unikal pre policajným autom nakoniec nabúral. V aute boli osoby vo veku 14-16 rokov www.facebook.com

10.februára zažila Čadca menší rozruch. Policajti si vytipovali podozrivé auto a začali ho prenasledovať. 

Portál Zilinskekrimi.sk uvádza informácie o nehode a celom priebehu prenasledovania policajnou hliadkou. Celá situácia sa udiala v stredu 10.februára 2015  približne o 15:00 hodine pri Kauflande v Čadci, kde policajná hliadka spozorovala podozrivé vozidlo.

Vozidlo značky Škoda Felicia náhle začalo unikať pred policajnou hliadkou. Vodič unikajúceho vozidla zabočil do protismeru a policajti sa pustili za ním. Unikajúci vodič v jednej z križovatiek nezvládol riadenie a nabúral do stojaceho vozidla. Vodiča to nezastavilo a unikal ďalej.

Naháňačka mala koniec až na ceste z Čadce v smere do prímestskej časti Vojty, kde vozidlo aj s posádkou vyletelo z cesty, narazilo do stromu a skončilo v blízkom potoku.

K vozidlu pribehli na pomoc svedkovia a zachraňovali ich. V havarovanej Felícii sa nachádzala 4 členná posádka vo veku 14 – 16 rokov. Auto riadil iba 14 ročný vodič, samozrejme bez vodičského preukazu. Pri nehode boli utrpené ľahké zranenia, jedna osoba mala ťažké poranenia.

Podľa policajnej hovorkyne Balogovej, ktorá sa vyjadrila pre Zilinskekrimi.sk uvádza ,,Pri nehode utrpeli tri osoby predbežne ľahké zranenia a jedna osoba ťažké zranenia, ide o maloleté osoby vo veku od 14 do 16 rokov. Dopravnú nehodu vyšetruje polícia v Čadci.“

Pozri si video:

https://youtu.be/f_Ypvj1t71E

13. februára 2016

Odporúčané články

Čo si o tom myslíte?