Video: Ako sa doručuje predané Lamborghini Aventador SV svojmu novému majiteľovi

4. januára 2016
Lamborghini aventador sv 3 1.jpg
Takáto luxusná doprava auta sa nevidí každý deň. Auto v hodnote od 300 000€ si to môže dovoliť www.youtube.com

Vedeli ste, ako sa dopravujú alebo teda predávajú luxusné autá? Pozrite si toto video, aby ste mali lepšiu predstavu, prípadne vedeli porovnať s kúpou svojho nového auta, kde bol rozdiel.

Je pravdepodobné, že to, čo uvidíte ste ešte nevideli. Vozidlá Lamborghini nie sú doručované ako pravidelné autá. Je potrebná zvýšená opatrnosť. Uvedieme si príklad – súkromná objednávka.

Zákazník minie viac ako 300 tisíc eur na taliansky superšport. To si ďalej vyžaduje osobitnú pozornosť a starostlivosť. Teraz budeme svedkom dodávky jedného z týchto 740 koňového superauta. Zamestnanec San Diego zachytil Lamborghini Aventador LP750-4 SV a kompletnú dodávku na videu. Auto je zabalené vo fóliách. Toto Lamborghini malo byť vianočný darček.

Väčšina nových áut je už bez fólie a ochranných obalov. Tu je ale výnimka. Nový majiteľ si auto v hodnote za viac ako 300 000 eur prevezme a pekne rozbaľuje. O to je viac nadšený a plný prekvapenia. Lamborghini vie, čo robí a ako treba ísť na zákazníkov. Pozri si video pod článkom.

Pozri si fotogalériu:

Fotoalbum k článku:

 

Pozri si video:

4. januára 2016

Odporúčané články

Čo si o tom myslíte?