Vodič pritlačil ženu k stene a ešte pridal plyn!

27. októbra 2016
Tre 1.jpg
www.youtube.com

Po čase tu opäť máme jedného ruského vodiča, ktorý je expert na parkovanie. Jeho umenie skoro odniesli dve ženy, ktoré náhodou išli okolo.

Ruský vodič vozidla Nissan X-Trail chcel zaparkovať, ale namiesto toho, aby auto na vyhradenom mieste zabrzdil, tak vyšiel na chodník, kde nabral dve slečny. Tie v zlomku sekundy veľkou silou pritlačil ku stene budovy. Jednej z dievčat sa podarilo po pár sekundách dostať zo zovretia, ale druhá zostala uväznená. Tá musela čeliť ďalšiemu prirazeniu k stene budovy, kedy sa autu naviac pretočili predné kolesá. To vypovedá o tom, že vodič vôbec nevedel, čo robí.

Našťastie po asi desiatich sekundách sa aj druhé dievča dostáva zo zovretia po tom, čo automobil cúvol. Otrasená dievčina hneď vedľa vozidla padla na kolena. V tej chvíli k dievčaťu pribehlo niekoľko ľudí. Muž, ktorý vozidlo šoféroval vyšiel z vozu, aby jej tiež pomohol, ale ešte stále nemal automobil pod svojou kontrolou. Po chvíli sa mu to, ale podarilo.

Podľa informácii sa ani jednej z dievčat nič vážne nestalo. Trest pre vodiča, ktorý ohrozil chodca ale celkom určite príde.

 

Pozri si video:

27. októbra 2016

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Čo si o tom myslíte?